Sporun farklı sektörlerine destek veren Samsung Electronics, sörf, kaykay ve break dans şampiyonalarının partner markası oldu: SPORTS

Samsung Electronics Co Ltd. (“Samsung Electronics”), Paris 2024 Yaz Olimpiyatları öncesinde ve sonrasında sörf, kaykay ve breakdans sporlarını ve bu sporların yarattığı çeşitli alt kültürleri destekleyecek.

Samsung Electronics, World Surf League, Street League Skateboarding ve Pro Breaking Tour ile yaptığı yeni işbirliklerinde “yeniliğe açık olan her zaman kazanır” mottosuyla faaliyet gösteriyor.

Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarının küresel ortağı Samsung Electronics, spora uzun süredir verdiği desteği ve yeniliğe açıklığa verdiği değeri güçlendiren yeni ilişkilerini duyurdu. Bu bağlamda Samsung Electronics, sörf, kaykay ve break dans sporlarını ve bu sporlarla ilgilenenlerin oluşturduğu toplulukları desteklemek için World Surf League (WSL), Street League Skateboarding (SLS) ve Pro Breaking Tour (PBT) ile birlikte çalışacak. Paris 2024 Yaz Olimpiyatları öncesi ve sonrası.

Bu yılın başlarında Samsung Electronics, Paris 2024 Yaz Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları'nın resmi temasını “Yeniliğe açık olan her zaman kazanır” olarak açıklamış ve bunun başarıya ulaşacağına olan inancını ifade ediyor. Bu bağlamda Samsung Electronics, destek verecek Bu üç spor branşında yer alan gruplar, “Yeniliğe açık olan her zaman kazanır” ruhunu bünyesinde barındıran, karşılıklı saygı ve ortak değerlerle hareket etmektedir.

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı ve Mobil Deneyim İş Birimi Pazarlama Başkanı Stephanie Choi, ortaklık anlaşmaları hakkında şunları söyledi: “Yeni şeyler denemeye açık bir düşünce tarzı, mümkün olanın sınırlarını zorlayan bir kararlılık. ve herkesi kucaklayan bir katılım kültürü, tüm spor dallarının kalbinde yer alıyor. Samsung Electronics olarak bu kavramlara tutkuyla bağlıyız. “Hedef aldıkları bu sporlara gönül veren bu üç kuruluşu, sporcuyu ve topluluğu her zaman destekleyeceğiz. sporlarını yalnızca Paris 2024'ten önce değil, büyük bir onurla dünyaya açmak.”

Samsung Electronics, Road to Games kapsamında düzenlenen önemli etkinliklere üç spor organizasyonundan (World Surf League, Street League Skateboarding ve Pro Breaking Tour) sporcuları ve hayranları katacak. Ortaklık anlaşmalarının bir parçası olarak, bu spor topluluklarının her birinden ikonik figürler ve alt kültürler öne çıkarılacak. Bu bağlamda bu alt kültürlerin kendine özgü yönlerine dikkat çekmek amacıyla yeni bir işbirliğinin de duyurusu yapılacak.

Dünya Sörf Ligi İçerik Stratejisi ve Prodüksiyonundan sorumlu başkan yardımcısı Tim Greenberg, “Yetenekli sporcularımızı öne çıkarmak ve onları Paris 2024 ve Tahiti Oyunları öncesinde desteklemek için Samsung Electronics ile ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz” dedi. spor dünyası için önemli ve heyecan verici bir yıl.” “Bu yıl hep birlikte sörfün eşsiz kültürünü, sporcularını ve sörf topluluklarını destekleyeceğiz” dedi.

Hedeflerinin sokak kaykayını dünya çapında yaygınlaştırmak ve sporun kabulünü teşvik etmek olduğunu belirten Street League Skateboarding Genel Müdürü Matt Rodriguez, şunları söyledi: “Kapsayıcılığı ve yeniliğe açıklığı benimseyen bir marka olan Samsung Electronics ile ortaklık yapmaktan çok mutluyuz. Günlük hayatımızın bir parçası olan platformumuzu birlikte güçlendirerek, “Topluluğumuzu destekleyeceğiz ve yeniliğe açık olma yönündeki ortak inancımızı güçlendireceğiz” dedi.

Pro Breaking Tour'un kurucusu ve “CrosOne” olarak da bilinen Chris Wright şunları söyledi: “Turumuzun başlamasından bu yana geçen on yılda hem sporumuz hem de kültürümüz muazzam bir şekilde gelişti. Her gün yaratıcılığın ve kendini ifade etmenin sınırlarını zorlayan b-boy ve b-girl sporcularımızı tebrik ederiz. Şimdi ilk kez katılacağımız olimpiyatlarda tarih yazmaya hazırlanıyoruz. Sporumuzun büyüme yolculuğundaki bu önemli anı desteklemek için Samsung Electronics'in aramızda olmasından büyük heyecan duyuyoruz.”

Topluluk girişimi ve ortaklık faaliyetlerine ilişkin yeni ayrıntılar önümüzdeki haftalarda paylaşılacak.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir