Serveti çok konuşulan Acun Ilıcalı Alaçatı'ya gitti! Motorlu tekneyle deniz turu

100 milyon dolarlık servete sahip olduğu söylenen Acun Ilıcalı, ne yaparsa yapsın adından söz ettiriyor. Aylık gelirini bilmediğini söyleyerek açıklama yapan Ilıcalı, sürat tekneleri ve motorlara olan merakıyla da tanınıyor.

55 yaşındaki Acun Ilıcalı, en son önceki gün Çeşme Alaçatı'da sürat teknesinde görüldü. Milliyet'in haberine göre; Ilıcalı, arkadaşlarını teknesine bindirerek denizde gezintiye çıktı.

Survivor programının bitmesinin ardından tatile çıkan Acun Ilıcalı, koyda yüzdükten sonra akşam sahile giderek akşam yemeği yedi.

“PARAM OLMADIĞINDA YENİDEN MUTLU OLDUM”

Ilıcalı, “Mutluluğu zengin olmakta aramayın. Umarım herkes daha iyi standartlarda yaşar. Ben bu işin hem dibini hem de tepesini gördüm.” Ilıcalı şunları söyledi:

SSSA
“Param olmadığında da mutluydum. Arkadaşlarımın bana davranışlarından dolayı iyi bir hayat yaşıyordum. Belli bir maddi standarda ulaştığınızda daha mutlu olabilirsiniz. Ancak 'beni zengin yap ve mutlu ol' hedefi ' çok yanlış. Ev sizin olunca mutlaka mutlu olamazsınız, kiralasanız bile mutlu olabilirsiniz. Para mutluluk getirmez ama az para getirir. bu benim tavsiyem

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İşte yeni aşkı! "Arzum'un Onan'la arası çok iyiydi"İşte yeni aşkı! “Arzum, Onan'a çok iyi davrandı”
İyi bir rosto et nasıl pişirilir?  tarifini verdimİyi bir rosto et nasıl pişirilir? tarifini verdim
“Bazı olaylar kameralar önünde yaşanmadı” diyerek açıkladı! “Yenildim”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir