23 Nisan'daki futbol turnuvası heyecanı artırıyor – SPORT

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla futbol turnuvası düzenledi. 23 Nisan'da 12 takımın katıldığı Ulusal Egemenlik Futbol Turnuvası'nda dereceye giren takımlar, düzenlenen törenle kupa ve madalyalarını aldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Futbol Turnuvası”, ABB Futbol Akademisi suni çim sahalarında gerçekleştirildi. 2015-2018 yılları arasında doğan 250 sporcunun katıldığı futbol turnuvasında çekişmeli maçlar yapıldı. Genç sporcuların yeteneklerini sergiledikleri maçları aileleri de takip ederek destek verdi.

SAHADA KÜÇÜK YILDIZLAR

Turnuvada 2015 doğumlular kategorisinde AFA Futbol Akademisi şampiyon, Hurma Spor Kulübü ikinci, Antalya Büyükşehir Belediyesi Futbol Akademisi üçüncü oldu. 2016 doğumlular kategorisinde DSİ şampiyon, Uncalı Spor Kulübü ikinci, Uncalı Spor Kulübü ise ikinci oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi Futbol Akademisi ve Altıayak Spor Kulübü ise üçüncü oldu. 2017-2018 doğumlular kategorisinde Başaran şampiyon, Polisgücü ikinci, Antalya Büyükşehir Belediyesi Futbol Akademisi ve Uncalı Spor Kulübü ise turnuvayı üçüncü sırada tamamladı.

MADALYA VE KUPADA ŞAMPİYONLARIN SEVİNCİSİ

Turnuva sonunda dereceye giren takımlara madalya ve kupaları, Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Gençlik Hizmetleri Dairesi Başkanı Nurettin Tonguç ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Spor Hizmetleri Şube Müdürü Yakup Deveci tarafından takdim edildi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir