![](https://gunhaber.net/wp-content/uploads/2024/06/kutahya-tarihi-eser-aa-2237786.jpg)
Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Yunus ekipleri, Bölücek ilçesinde yaptığı çalışma sırasında 3 şüpheliyi taşıyan aracı durdurdu.
Araçta yapılan aramada 3 adet hazine dedektörü ile antik dönemden kalma tarihi eser olduğu tahmin edilen 75 adet eşya ele geçirildi.
3 şüpheli yakalandı
Kaçak hazine kazısından döndüğü sanılan R.Ç. (49), AS (47) ve NK (42) gözaltına alınarak Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekiplerine teslim edildi.
Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.